» » Студенти Західноукраїнського національного університету передали теплий одяг для захисників та захисниць!

Дата: 14-11-2022, 19:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юнаки та дівчата класичного університету Тернополя передали першу партію теплого одягу для наших захисників та захисниць.

Одяг був придбаний за кошти, виручені на благодійному ярмарку «Разом до перемоги!». Кожен із нас зміг зробити свій внесок у добру справу – придбання військових бушлатів для воїнів 44-тої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.
Христина Феціца – волонтерка, яка вже не перший рік допомагає ЗСУ, зустрілася із студентами, щоб передати одяг військовим.

Разом – ми сила! Подбаємо про наших захисників.