» » Науковий захід «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах»

Дата: 22-11-2022, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся науковий захід «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах».

Зустріч пройшла у форматі батлу між двома командами студентів 2-4 курсів. Команди «Мисливці за удачею» та «Аналітичний центр» обговорювали переваги та недоліки ведення бізнесу у соціальних мережах та інтернеті, а старші колеги-магістри відкоригували їх суперечку внесенням інформації про можливості облікового відображення цих операцій. До заходу долучилися також студенти – майбутні аудитори, які охарактеризували процедуру аудиту роботи у соцмережах.

Засідання гуртка активізувало усіх учасників до діалогу та відстоювання своїх позицій, але переможця обрати було складно, адже аргументи були обґрунтованими в обох команд.

Також до зустрічі було долучено осіб, що мають практичний досвід роботи та бізнесу у соціальних мережах. Зокрема про свій кар’єрний шлях та власний досвід розповіла ФОП Людмила Семашук, власниц сторінки та профілю Glass Constructor.