» » ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і науковців «Геодезія та землеустрій»

Дата: 23-11-2022, 11:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 листопада об 11:00 год у Західноукраїнському національному університеті відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і науковців «Геодезія та землеустрій»,  приурочена проблемам пов’язаним із землекористуванням та землеустроєм, як інструментами сталого розвитку територій, з ринком землі, експертною оцінкою землі та нерухомого майна, роллю сучасної геодезії в землеустрої та проблематиці проведення експертної оцінки землі та нерухомого майна в умовах воєнного стану. Організатор - кафедра економічної експертизи та землевпорядкування.

У зустрічі візьмуть участь викладачі та студенти кафедри Економічної експертизи та землевпорядкування, провідні спеціалісти землевпорядники та геодезисти, також запрошені науковці провідних вишів України.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані тези доповідей учасників.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до спілкування.

Конференція пройде онлайн на платформі ZOOM. ID: 780 5185 1582

Пароль: AS9ke0