» » Представники ЗУНУ пройшли стажування у В2 Школі бізнесу Любляни

Представники ЗУНУ пройшли стажування у В2 Школі бізнесу Любляни

Дата: 5-12-2022, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 28 листопада по 2 грудня 2022 р. представники Західноукраїнського національного університету:  начальниця відділу міжнародних зв'язків Уляна Коруц, директорка школи міжнародних комунікацій ННІК, професорка кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Ольга Царик та доцентка кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій  Наталія Рибіна пройшли стажування  у В2 Школі бізнесу Любляни, Словенія. Зустрічі відбулися  у межах реалізації Staff Week Mobility за програмою Erasmus+.

Учасники з 20 закладів вищої освіти зі Словенії, України, Грузії, Албанії, Хорватії, Сербії та Герцеговини, Чорногорії  презентували університети, обговорили питання інтернаціоналізації вищої школи та подолання викликів онлайн-освіти.

У результаті роботи було проведено перемовини та обговорено перспективи взаємовигідної співпраці і варіантів подальшої взаємодії, плани наступних стажувань та студентської академічної мобільності для молоді, що навчається у ЗУНУ.