» » Викладачі та студенти ННІК отримали сертифікати від британського клубу перемовин TNC

Дата: 7-12-2022, 10:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Для речей, які ми повинні вивчити, перш ніж ми можемо їх зробити, ми вчимося, роблячи їх». Саме ця цитата давньогрецького філософа та ерудита Аристотеля розміщена на сертифікатах, які отримали викладачі та студенти навчально-наукового інституту комунікацій класичного університету Тернополя.

Нещодавно відбулася чотириденна онлайн-практична програма перемовин від The Negotiation Club (TNC, Велика Британія), під час якої учасники освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» мали змогу виробити практичні навички ведення бізнес-перемовин разом із британським експертом, засновником та директором Клубу перемовин Філіпом Брауном.

Велика вдячність пану Філіпу за неймовірний досвід та вагому підтримку українських студентів.

Немає нічого неможливого, якщо є велика мрія та непереборне бажання її досягати!