» » Міський голова Тернополя вручив подяки студентам-волонтерам ЗУНУ!

Міський голова Тернополя вручив подяки студентам-волонтерам ЗУНУ!

Дата: 7-12-2022, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Міжнародного дня волонтера, студентів-політологів Західноукраїнського національного університету нагороджено подяками за активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток волонтерства.

Вітаючи молодь, міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив: «Починаючи з 2014 року, волонтерство в Україні набуло особливого значення. Волонтери працювали, коли розпочався Майдан, і дотепер, жертвуючи власним часом і ризикуючи здоров’ям, доставляють допомогу нашим захисникам. Від початку повномасштабного вторгнення Тернопіль став повноцінним гуманітарним хабом. Ми цілодобово шукали машини, бронежилети, одяг й іншу необхідну амуніцію, щоб передати військовим. Тернополяни щодня зустрічали, обігрівали годували і підтримували десятки тисяч людей, які рятувалися від війни. Минуло більше дев’яти місяців повномасштабної війни, у місті працює більше півтора десятка штабів. Волонтери – це люди, які роблять велику справу з великим серцем».

Дякуємо вам за сумлінну працю!

Все буде Україна!