» » Наукова активність студентів освітньо-професійної програми «Агрономія» у ЗУНУ

Наукова активність студентів освітньо-професійної програми «Агрономія» у ЗУНУ

Дата: 8-12-2022, 14:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти різних курсів освітньо-професійної програми «Агрономія» навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету та викладачі кафедри агробіотехнологій ЗУНУ впродовж вегетаційного періоду новітніх гібридів кукурудзи компанії RAGT Semences проводили моніторинг формування їх продуктивності та вологовіддачі насіння залежно від величини ФАО (від 230 до 320).

Дослідження про  на дослідному полі ЗУНУ.

Незважаючи на складні погодні умови 2022 року та наявні зміни клімату все ж вдалося оцінити стресостійкість гібридів та можливість використання у технології вирощування гібридів кукурудзи чинників підвищення продуктивності.

Результати експериментальних досліджень втілили у спільних наукових публікаціях.