» » Продовжуємо плідну співпрацю із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Дата: 17-01-2023, 15:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах підписаного меморандуму із Державною службою України з питань безпечності  харчових продуктів та захисту споживачів у класичному університеті Тернополя проходили курси підвищення кваліфікації державних службовців, які обіймають посади державної категорії «Б» та «В», за загальними короткостроковими та загальними професійними (сертифікатними) програмами.

Держпродспоживслужба висловлює вдячність колективу Західноукраїнського національного університету за успішну реалізацію проєкту.  Завдяки плідній співпраці, у 2022 році державні службовці отримали 136 сертифікатів про підвищення кваліфікації, вдосконалили свій рівень професійної компетентності, набули практичного досвіду виконання завдань та обовʼязків у професійній діяльності й галузі знань.

Сподіваємося на подальше успішне партнерство між нашими установами!