Сумуємо...

Дата: 18-01-2023, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Трагічна новина сколихнула спільноту Західноукраїнського національного університету. Сьогодні, 18 січня, внаслідок падіння гелікоптера у Броварах загинуло керівництво МВС. Серед них державний секретар Міністерства внутрішніх справ України, випускник навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ Юрій Лубкович.

У 2010 р. Юрій Олегович закінчив «Erasmus University Rotterdam» за спецiальнiстю «Бізнес». Того ж року закінчив Західноукраїнський національний університет за спецiальнiстю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Працював економістом товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія "Основа"» у Києві, помічником голови, помічником заступника голови відділу забезпечення діяльності керівництва апарату, заступником начальника відділу забезпечення діяльності керівництва апарату Тернопільської обласної державної адміністрації. Згодом обіймав посаду начальника управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської ОДА.

У 2015 р. був керівником Апарату Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики Секретаріату КМ України, радником віцепрем'єрміністра України Секретаріату КМ України. У 2017 р. - старший референт Департаменту з питань ефективного управління державною власністю Секретаріату КМ України. У 2019 р. - керівник Служби Міністра КМ України, заступник директора Департаменту з питань міжнародного співробітництва Секретаріату КМ України. 2021 р. - керівник Секретаріату Голови ВР України (патронатна служба), радник заступника Голови ВР України (патронатна служба).

17 листопада 2021 року був призначений  державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України.

Вшановуємо пам’ять людини з великої букви, справжнього патріота України, який завжди був твердим у своїх переконаннях і діях. Адміністрація, професорсько-викладацький колектив і студентство класичного університету Тернополя співчуває рідним та близьким Юрія Олеговича. Розділяємо біль й скорботу разом з вами. Світла пам’ять!