» » Методичний семінар «Академічна доброчесність, як фундамент освітньої траєкторії»

Дата: 10-10-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу і студенти факультету економіки та управління провели спільний методичний семінар «Академічна доброчесність, як фундамент освітньої траєкторії».

Гарант освітньої програми «Менеджмент» Жанна Крисько зосередила увагу учасників заходу на основних положеннях внутрішньоорганізаційних документів ЗУНУ, котрі регламентують порядок дотримання принципів академічної доброчесності в університеті.

Доцент кафедри Наталія Котис ознайомила присутніх із проведеним власним компаративним аналізом закордонного досвіду запровадження академічної доброчесності.

Наприкінці методичного семінару здобувачі освіти у дискусійній формі доповнювали термін «академічна доброчесність», враховуючи виклики сьогодення та тренди розвитку вищої освіти.