» » Вручення дипломів магістрам факультету фінансів та обліку ЗУНУ

Вручення дипломів магістрам факультету фінансів та обліку ЗУНУ

Дата: 23-01-2023, 17:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулося вручення дипломів магістрам факультету фінансів та обліку.

Урочистості відбулися у День Соборності України. Соборність є найвищою цінністю та національною ідеєю українського народу, яка об’єднує та робить нас сильнішими задля перемоги.

Звертаючись до присутніх, ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий сказав:

«Україна – це ви! І лише від кожного із вас залежить, якою вона буде завтра. Ваші знання та вміння, патріотизм та відданість є запорукою поступу нашої держави. Я пишаюся кожним із вас, адже п’ять років пройшли недаремно. Ви зуміли стати особистостями, які вміють досягати успіху і працювати в команді на благо інших».

Вручаючи дипломи, декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима зазначив:

«Сьогоднішній день – особливий як для випускників, так і для викладачів! Ви –гордість факультету фінансів та обліку: обдаровані студенти, креативні активісти, ерудовані  науковці, талановиті спортсмени».

До привітань долучилися заступники декана ФФО Оксана Квасниця та Світлана Савчук, завідувачка кафедри обліку і оподаткування Наталія Починок, завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту Михайло Лучко, завідувачка кафедри  фінансів імені Сергія Ілліча Юрія Ольга Кириленко, заступниця завідувача кафедри фінансових технологій і банківського бізнесу Наталія Спасів.

Також привітали випускників працівники відділу творчої самореалізації та виховання – прозвучали патріотичні пісні.

Щиро вітаємо наших випускників! Вірте у власні сили, досягайте вершин та залишайтесь вірними Батьківщині!