» » Студенти ФФО ознайомилися з особливостями ведення бухгалтерського обліку агропідприємств

Дата: 8-02-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» 1-4 курсів факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету ознайомилися з особливостями ведення бухгалтерського обліку агропідприємств, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Доповідач Андрій Федорович, головний бухгалтер ТОВ «Щедра нива», окреслив загальні принципи оподаткування 4 групи та низку змін , які вступили у дію з початку року.  Під час зустрічі було проаналізовано проблеми діяльності агропідприємств в умовах військового стану, зміни у структурі витрат щодо собівартості продукції, проблеми експортування продукції та інше. Оскільки підприємство є одним з великих орендарів земельних паїв, було акцентовано увагу на особливостях розрахунків з фізичними особами ( власниками паїв) та правила їх оподаткування. Також було детально висвітлено структуру статистичної звітності, яку подають агропідприємства.

Координатор зустрічі к. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування Ростислав Романів.