Виграй стипендію на навчання!

Дата: 9-02-2023, 17:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи директора школи перемовин та медіації навчально-наукового інституту комунікацій професора Яна ван Звітена буде запроваджено щорічну меценатську стипендію для талановитих студентів магістерської освітньої програми «Психологія перемовин та медіація».

Серед критеріїв відбору:

• - високий рівень академічної успішності;
  • - активна участь у діяльності інституту та розвитку програми;
  • - участь та призові місця у конкурсах та змаганнях з перемовин та медіації;
  • - наявність наукових публікацій;
  • - участь у міжнародних конференціях;
  • - володіння англійською мовою;
  • - високі показники зрізу набутих практичних навичок за час навчання у першому семестрі, наявність відповідних сертифікатів тощо.

Упевнені, що такі ініціативи доброї волі наших меценатів спонукатимуть студентів програми до плідного навчання та будуть гарним мотиваційним орієнтиром для абітурієнтів, адже сьогодні навички ведення перемовин та безконфліктного спілкування необхідні фахівцям у будь-якій сфері.

У планах – запровадження стипендії «Викладач року!» для найталановитіших та найхаризматичніших викладачів програми.