» » Тренінг «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення»

Дата: 9-02-2023, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Безпекова компонента – один із важливих аспектів підготовки фахівців за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» в умовах війни.

У співробітництві із Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській 10 лютого 2023 року відбудеться тренінг «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення» у межах Школи лідерів ефективного управління кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Зустріч проходитиме на базі Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

Учасники - студенти та аспіранти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування», професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ.