» » Партнери ІТ-компанії передали сучасний 3D-принтер для студентів

Партнери ІТ-компанії передали сучасний 3D-принтер для студентів

Дата: 23-02-2023, 10:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці ІТ-компанії «Apiko» і кафедри комп'ютерних наук факультету комп'ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету було створено навчальну лабораторію з інженерії програмного забезпечення та інформаційних систем та технологій.

Партнери ІТ-компанії передали сучасний 3D-принтер, який буде використовуватися для наукових та освітніх цілей, зокрема, у рамках навчального курсу «Комп’ютерна графіка».

Студенти  ФКІТ будуть вивчати усі можливості та досліджувати функції 3D-моделювання. Обладнання дозволить учасникам навчального процесу набути нових навичок та знань у сфері 3D-друку.

Керівництво кафедри комп’ютерних наук висловлює вдячність колективу ІТ-компанії за корисний дарунок для молоді.

Тепер нашим студентам буде навчатися ще цікавіше!