» » Переможці інста-квізу до Міжнародного дня рідної мови

Переможці інста-квізу до Міжнародного дня рідної мови

Дата: 23-02-2023, 13:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для народу мова – найбільший скарб. Вона відзеркалює душу нації, її історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

«Мова – це наша національна ознака, в мові –культурна сутність нашої свідомості», – сказав Іван Огієнко.

У Західноукраїнському національному університеті до Міжнародного дня рідної мови проведено інста-квіз, організатором якого є відділ творчої самореалізації та виховання.

Понад 300 студентів університету взяли участь у ньому.

Призові місця вибороли: І місце –Ірина Ятчишина (юридичний факультет), ІІ – Софія Місик (навчально-науковий інститут інноватики, природокористування та інфраструктури), ІІІ  – Христина Казмірчук (навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Богдана Гаврилишина).

Вітаємо учасників та переможців.

Студенти ЗУНУ – найкращі!