» » Студента Західноукраїнського національного університету нагородив медаллю "Захиснику Вітчизни" Президент України

Дата: 27-02-2023, 10:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студента соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя Кулицького Андрія Романовича нагороджено за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові високою нагородою - медаллю "Захиснику Вітчизни" (Указ Президента України № 96/2023 "Про відзначення державними нагородами України"). Андрій Романович навчається з 2022 року на кафедрі психології та соціальної роботи, де здобуває спеціальність 053 ПСИХОЛОГІЯ за другим (магістерським) ступенем вищої освіти (заочна форма навчання). Нагороду героєві вручав особисто Президент України Володимир Зеленський.

Слава Україні! Героям слава!