» » Акція «Напиши листа захиснику України»

Акція «Напиши листа захиснику України»

Дата: 2-03-2023, 13:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи ГО «Спілка жінок Тернопільщини» було проведено  акцію «Напиши листа захиснику України», у якій взяв участь колектив Західноукраїнського національного  університету.

Мета - висловити підтримку і вдячність героям, які захищають країну.

У листах студенти подарували любов і тепло своїх сердець воїнам. Нехай щирі побажання стануть оберегом для всіх захисників.

Керівниця напряму молодіжної політики Тернопільщини у ГО "Спілка жінок Тернопільщини" Ірина Любезна передала листи юнаків та дівчат  голові правління ГО «Спілка жінок Тернопільщини» Олесі Капуш, які відправлять на передову.

Колектив бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ також долучився до акції і передав маскувальну сітку, маскувальний костюм та накидку для снайперів.

Дякуємо студентам ЗУНУ, які долучилися до акції, проявили патріотизм та громадянську самосвідомість!