» » Студентські дебати «Екологія: чи варто відмовитися від пластику?» на СГФ

Студентські дебати «Екологія: чи варто відмовитися від пластику?» на СГФ

Дата: 14-03-2023, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Креативність, критичне мислення, кооперація, комунікативні навички - саме ці вміння необхідні сучасній молоді для успіху у майбутньому. А ще майстерність аргументувати та поважати думку інших, навіть якщо вона не співпадає із твоєю.

З метою реалізації студентами своїх soft skills, на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету започатковано проєкт студентських дебатів, теми для яких є злободенними не тільки для Украйни, а й світу, та обираються шляхом голосування.

Нещодавно відбувся черговий раунд дебатів «Екологія: чи варто відмовитися від пластику?»

Цього разу у запеклій дискусії між собою змагалися першокурсники груп СР-11 та ПС-11. Обидві команди були дуже переконливі, але сильнішою, на думку журі та онлайн-користувачів, виявилися соціальні працівники (CP-11).

Вітаємо переможців та дякуємо учасникам за ґрунтовну підготовку та цікаві презентації!

«Екологія: чи варто відмовитися від пластику?» - надзвичайно важлива та глобальна проблема сьогодення, над вирішенням якої працюють вчені усього світу.