» » «Європейська інтеграція: досвід країн-кандидатів на членство в ЄС» у межах Студій публічної дипломатії 5.0

Дата: 14-03-2023, 17:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» за сертифікатною програмою «Європейські студії: дипломатія, політика, право, економіка, комунікації» відбудеться зустріч із Юлією Лихач - директоркою Вищої школи публічного управління, кандидаткою наук з державного управління.

Спікерка має багаторічний управлінський досвід і міжнародне визнання. Вона є експерткою з  адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та експерткою проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Тема зустрічі «Європейська інтеграція: досвід країн-кандидатів на членство в ЄС».

Не проґав можливість стати учасником Студій публічної дипломатії,  реєструйся на проєкт за посиланням: https://forms.gle/ScrWmdDPPd7zjHwu5

Проєкт ініційований центром дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ. Реалізується на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина у співпраці з GDIP Media Center, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та інформаційним центром ЄС ЗУНУ.

Керівник проєкту - Ірина Іващук, директорка ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ.

Координатори:

Наталія Кравчук, докторка економічних наук, директорка центру дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ;

Оксана Стемковська, кандидатка політичних наук, експертка центру дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ.

Якщо ви відчуваєте лідерство у собі, тоді цей проєкт саме для вас!

Стежте за анонсами та долучайтеся до ініціативи!