» » Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів

Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів

Дата: 27-03-2023, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 25-26 березня у Західноукраїнському національному університеті відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 2007-2009 року народження, метою якого є залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, розвиток та популяризація самбо у державі, підвищення рівня майстерності спортсменів.

У змаганнях взяли участь понад 300 дівчат і хлопців із 18 областей України.

Відкриваючи чемпіонат, ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий промовив: «Сьогодні Західноукраїнський національний університет гостинно зустрічає спортсменів із різних куточків нашої держави. Повномасштабна війна росії проти України показує, якими сильними маємо бути усі ми, як важливо бути відповідальними й стійкими. Саме тому, найважливіше завдання спорту – формувати у молоді почуття впевненості у перемозі. Віримо у нашу молодь, віримо у Збройні Сили України!»

Під час дводенних змагань панувала весела й дружня атмосфера. Вітаємо студентку ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Діану Луцяк, яка виборола срібну нагороду у ваговій категорії понад 72 кг.

Пишаємося спортивною молоддю України!