» » Зустріч із кореспонденткою телеканалу «1+1» Світланою Павук

Зустріч із кореспонденткою телеканалу «1+1» Світланою Павук

Дата: 5-04-2023, 15:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальності «Журналістика» і доцентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Олена Конопліцька зустрілися із Світланою Павук – кореспонденткою  телеканалу "1+1" на Тернопільщині.

Під час спілкування журналістка розповіла багато цікавого з власної практики, як правильно і неправильно знімати сюжет, як не затягувати синхрони, з яких елементів складається сюжет, як зробити справді класний репортаж, коли обмежений час ефіру, поділилася досвідом та секретами своєї професії.

Також учасники обговорювали стендап, роботу з технікою, організації зйомки тощо.

Студенти зазначили, що такі зустрічі надихають і мотивують навчатися, аби у майбутньому бути справжніми фахівцями своєї справи!