» » V Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку»

Дата: 19-04-2023, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо учених, науковців, аспірантів, студентів зво та науково-дослідних установ, провідних фахівців у галузі суспільних, психологічних та педагогічних наук взяти участь в роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 травня 2023 року на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль).

Основні тематичні напрями конференції:

Секція 1. Сучасні технології навчання і виховання: український та

світовий досвід.

Секція 2. Інновації в освіті: стратегії та технології.

Секція 3. Історія освіти: погляд на інновації в освітній діяльності та

управлінні.

Секція 4. Управління освітою в сучасному світі та інноваційний

розвиток освітніх процесів в суспільстві.

Секція 5. Розвиток професійної компетентності в умовах

неперервної освіти.

Секція 6. Психологія та соціальна робота: нові ідеї та наукові

досягнення.

Секція 7. Фізична культура в системі гуманітарної освіти.

Проведення конференції планується офлайн та онлайн з використанням платформи ZOOM.

Код доступу: 2023

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/NR84rKFsQo6wyTLj7

nform-listok_v-mzhnarodna-naukovo-praktichna-konferencja-nnovacyi-v-osvt-realyi-ta-perspektivi-rozvitku.pdf
Завантажити Переглянути онлайн