» » Тренінг «Оптимізація та диверсифікація джерел фінансування соціального забезпечення у період воєнного стану»

Дата: 27-04-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу та менторства Віталія Хоркавого – начальника управління соціальної політики Тернопільської міської ради та Володимира Дідика – начальника відділу цього ж управління для студентів групи СЗ-21 ОПП «Соціальне забезпечення» проведено тренінг «Оптимізація та диверсифікація джерел фінансування соціального забезпечення у період воєнного стану».

У ході тренінгу ментори розповіли про особливості здійснення соціального забезпечення та напрями диверсифікації джерел його фінансування в умовах воєнного часу, комунікації й обміну базами даних щодо виплат ВПО, моніторингу фінансового забезпечення гарантованих державою соціальних виплат і допомог.

Окрему увагу Віталій Хоркавий закцентував на програмі «Турбота», яка реалізовується з метою соціального захисту окремих малозахищених категорій громадян Тернопільської міської територіальної громади та надання додаткових до встановлених законодавством пільг і соціальних виплат її мешканцям упродовж 2022-2024 рр.

Студенти мали можливість обговорити актуальні проблеми фінансування соціального забезпечення та зміну пріоритетів держави в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Усі учасники тренінгу почерпнули корисну інформацію, отримали позитивні враження від спілкування та набули практичного досвіду задля реалізації себе як фахівців у сфері соціального захисту та соціального забезпечення.  Професорсько-викладацький склад кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу висловлює вдячність Віталію Хоркавому та Володимиру Дідику за впровадження практико орієнтованого навчання в освітній процес ЗУНУ!