» » Команда ЗУНУ посіла 3 місце у буткемпі «International Cooperation in Research and Innovation» серед провідних зво України!

Дата: 2-05-2023, 19:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у м. Київ на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся захід «International Cooperation in Research and Innovation», у якому взяла участь команда Західноукраїнського національного університету – студенти, які навчаються за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»: Володимир Сидяга, МВСКм-11, Анастасія Ониськів, група МВСК-21, Марта Майба, група МВСК-21, Анастасія Крива, група МВСК-11, Іванна Свистун, група МВСК-11.

Буткемп «International Cooperation in Research and Innovation» підтримано грантом Шведського інституту (Swedish Institute)  у межах  проєкту "Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів" (“Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities”, RESCUU).

Молодь працювала над проєктом, метою якого було покращити спроможність та компетенції університетів, у співпраці з неурядовими організаціями, працювати із юнаками та дівчатами, які постраждали під час війни та змушені були переїжджати на нове місце чи у іншу країну, шляхом розробки інклюзивної навчальної програми та створення центрів інклюзивних інновацій в університетах-партнерах, які враховують їхні різноманітні навчальні потреби.

Проєкт передбачав створення безпечного простору, мовних програм, підтримки, можливостей професійного навчання.

За результатами оцінювання міжнародного журі команда класичного університету Тернополя посіла 3 місце серед закладів вищої освіти. Пишаємося вами, адже ви проявили свою  конкурентноспроможність серед провідних університетів України!

Також наші студенти отримали запрошення на конференцію у м. Познань, Республіка Польща!