» » Засідання наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ЗУНУ

Дата: 8-05-2023, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулося засідання наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ЗУНУ (НТ САДМВ ЗУНУ) за участю проректора з наукової роботи Зеновія-Михайла Задорожного.

Під час роботи молоді вчені затвердили створення наукового товариства САДМВ на базі Ради молодих вчених та студентського наукового товариства університету.

Для ефективної роботи НТ САДМ учасники обрали керівний колетив товариства, а також затвердили голів осередків СНТ, РМВ факультетів.

Також колеги обговорили питання підготовки XX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 19 травня 2023 року у Західноукраїнському національному університеті.