» » Міжнародний симпозіум «Глобальна безпека та відповідальне лідерство: зміна клімату та екологічна дипломатія»

Дата: 9-05-2023, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 травня 2023 року об 11:00 год відбудеться Міжнародний симпозіум «Глобальна безпека та відповідальне лідерство: зміна клімату та екологічна дипломатія», який організовує навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету спільно із кафедрою дипломатії та міжнародних досліджень Університету Найробі (Кенія).

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив, аспірантів, студентів та всіх охочих долучитися до заходу.

ZOOM ID: 854 1041 4180