» » Круглий стіл «Вчитель-педагог-керівник - лідер закладу освіти»

Круглий стіл «Вчитель-педагог-керівник - лідер закладу освіти»

Дата: 15-05-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету відбувся круглий стіл «Вчитель-педагог-керівник - лідер закладу освіти» за ініціативи кандидатки педагогічних наук, старшої викладачки кафедри Тетяни Гриців.

Активну участь у заході взяли студенти перших курсів: Андрій Гриндула, Максим Мамедалієв, Тарас Вербіцький, Руслан Запухляк, Назар Шамлей, Вадим Скрип, Ольга Заєць (ПОЦТч-12), Анастасія Бабиніна (ПСч), Олег Захарчук (ОСПЕДч-11), які виступили у ролі доповідачів та дискутували про проблеми педагогічної майстерності, педагогічної культури, лідерства в освітньому просторі. Під час дебатів щодо переваг вербального і невербального спілкування вони вміло аргументували свою позицію. Юнаки та дівчата ділилися своїми думками, поглядами та ідеями про те, як стати лідером у соціумі, щоб гідно працювати задля розбудови та процвітання України.