» » Лекція «Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС»

Лекція «Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС»

Дата: 17-05-2023, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа польського та європейського права запрошує студентів та викладачів на лекцію «Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС», яка відбудеться 18 та 19 травня та о 17 год.

Лектор - доктор Ягеллонського університету, член робочої групи з кодифікації законодавства Польщі про банкрутство Марек Пожицький.

Під час зустрічі говоритимемо про співвідношення неплатоспроможності, реструктуризації та банкрутства, особливості правового статусу арбітражного керуючого в Польщі, провадження у справі про банкрутство, здійснення процедури розпорядження майном боржника, наслідки визнання боржника банкрутом за законодавством Польщі та країн ЄС, особливості провадження у справах про банкрутство споживачів.

Zoom ID: 832 3388 8936