» » Університетська родина ЗУНУ підтримує акцію «Вишиванка – мій оберіг»

Університетська родина ЗУНУ підтримує акцію «Вишиванка – мій оберіг»

Дата: 18-05-2023, 18:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка вважалася оберегом від нещасть. У кожному куточку нашої Батьківщини є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.

Сьогодні День вишиванки має особливий сенс, адже українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

Колектив Західноукраїнського національного університету шанує та береже традиції: освітяни підтримали акцію «Вишиванка – мій оберіг» й одягнули у цей особливий день свої вишивані сорочки.

У кожного різний, унікальний та неповторний орнамент, але, водночас, усі об’єднані, бо є символом щирої віри у свою країну та перемогу!