» » Навчальна практика для студентів освітньо-професійної програми «Агрономія»

Навчальна практика для студентів освітньо-професійної програми «Агрономія»

Дата: 26-05-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету у межах навчальної практики з дисципліни «Сільськогосподарська фітопатологія та ентомологія» побували на дослідних ділянках  Тернопільської  філії Українського інституту експертизи сортів рослин (с. Плотича Тернопільської обл.) та кафедри агробіотехнологій ЗУНУ.

Практичний семінар було проведено для студентів освітньо-професійної програми «Агрономія» з питань оцінки фітосанітарного стану посівів озимих та ярих культур.  Участь у заході взяла агрономка Ольга Чернишова з компанії «Суффле Агро Україна». Під час практики здобувачі освіти вчилися розрізняти ознаки різних хвороб рослин, відрізняти корисних комах від шкідників та ідентифікувати їх.

Семінар відбувся у режимі діалогу та дискусії.

Особлива подяка директору ТФ УІЕСР Івану Дуднику та заступнику директора Володимиру Мокрицькому за можливість оволодіти новими знаннями та навичками.