» » Тренінг «Особливості укладання зовнішньоекономічних договорів в умовах війни»

Тренінг «Особливості укладання зовнішньоекономічних договорів в умовах війни»

Дата: 29-05-2023, 14:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проведення тренінгу «Особливості укладання зовнішньоекономічних договорів в умовах війни» із дисципліни «Міжнародне приватне право» студенти спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» мали можливість поспілкуватися із адвокатесою, заступницею  керівника юридичного департаменту з питань договірної роботи та зовнішньо-економічної діяльності ТОВ «АГРОСЕМ» (м.Київ) Аліною Грезенталь.

Під час зустрічі студенти 3 курсу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету почули лайфхаки укладання зовнішньоекономічного договору  в умовах воєнного стану, обговорили особливості вирішення зовнішньоекономічних спорів, успішного врегулювання спору у договірних відносинах із іноземним елементом.