» » Мистецька імпреза Тернопільського обласного краєзнавчого музею

Мистецька імпреза Тернопільського обласного краєзнавчого музею

Дата: 1-06-2023, 12:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно Тернопільський обласний краєзнавчий музей відзначив своє 110-річчя.

З нагоди свята було організовано ярмарок виробів майстрів народної творчості, який став окрасою урочистості. У ньому взяли участь представники різних творчих об'єднань та народні умільці з усієї області, які вивчають, дослiджують, цiнують i захоплюються культурною та iсторичною спадщиною українського народу.

Приємно, що Західноукраїнський національний університет на ярмарку представляли майстриня відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ Марія Гайда та головна редакторка газети ЗУНУ "Університетська думка", заслужена журналістка України, народна майстриня, письменниця Марія Баліцька.

Марія Гайда демонструвала художні вироби із соломи, які охоче переглядали тернополяни й любувалися витонченими роботами.

Марія Баліцька, яка виставляла на святкуванні свої рукотворні обереги, подарувала Тернопільському обласному краєзнавчому музею берегиню "Праматір з немовлятком" та авторські книги, народжені російсько-українською війною, "Жаравлина пісня" (2016) і "Калинова журба" (2023).

Проведення таких заходів сприяє відродженню і збереженню народних традицій та надбань нашої країни!