» » Круглий стіл «Інформаційно-документне забезпечення сучасного суспільства»

Круглий стіл «Інформаційно-документне забезпечення сучасного суспільства»

Дата: 12-06-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету провели круглий стіл «Інформаційно-документне забезпечення сучасного суспільства».

У межах зустрічі юнаки та дівчата підсумували вивчення дисципліни "Інформаційно-документне забезпечення діяльності організації". Викладач – доцентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька.

Молодь обрала організаційний комітет, визначили модератора, секретаря, розробили інформаційний лист, запрошення, підготували програму заходу.

Під час спілкування було обговорено цифрову трансформацію, управління документацією та нормативно-правове забезпечення інформаційної сфери.