» » Тренінг «Резільєнтність та шляхи відновлення в умовах війни»

Тренінг «Резільєнтність та шляхи відновлення в умовах війни»

Дата: 13-06-2023, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Закарпатського навчально-наукового інституту Західноукраїнського національного університету відбувся тренінг «Резільєнтність та шляхи відновлення в умовах війни» для педагогічних працівників місцевих громад та ВПО.

Захід проходив у межах проєкту Foundation Dr. Frederik Vogel (Швейцарія).

Спікерами виступили  Наталія Зайцева (громадська організація «Точка рівноваги») та Інна Доля (гуманітарна місія «Проліска»).

Упродовж зустрічі психологині навчали технікам, які допомагають краще усвідомлювати свій стан, різноманітним вправам дихання та тілесним вправам, які дають змогу стабілізувати стан дітей й дорослих. Також присутні говорили про форми турботи: фізичну, емоційну, духовну.

Учасники отримали сертифікати та книги «Я можу», розроблені групою фахівців-психологів. Книга "Я можу" містить знання та методики, які допоможуть регулювати стрес й відповідно реагувати на складні ситуації та трансформувати конфлікти.

Отримані знання та здобуті навички вчителі зможуть використовувати у навчально-виховному процесі.