» » Випуск слухачів школи з розвитку гнучких навичок «SoftSkill`s School»

Випуск слухачів школи з розвитку гнучких навичок «SoftSkill`s School»

Дата: 20-06-2023, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету відбувся перший випуск слухачів школи вихідного дня з розвитку гнучких навичок «SoftSkill`s School».

Упродовж 7 місяців юнаки та дівчата відвідували тренінги, воркшопи, майстер-класи, які проводили викладачі факультету й запрошені гості, прокачували свої «soft skills»: комунікативність, емоційний інтелект, критичне мислення, лідерство, креативність, роботу у команді, які допоможуть їм взаємодіяти із різними людьми.

Випускники школи отримали сертифікати про закінчення першого року навчання і тепер зможуть перейти на новий, вищий рівень підготовки, а саме: формування навичок проєктної діяльності вже із жовтня 2023 р.

Зустріч учасників пройшла у дружній і святковій атмосфері. До молоді звернулися деканка СГФ Оксана Гомотюк, куратори школи Олена Стефанишин, Вікторія Савіцька та Анастасія Ятищук, словацькі науковці й партнери.

Успішно, радісно та натхненно завершився перший рік у «SoftSkill`s School».

До нових зустрічей!