» » Студентки ЗУНУ зайняли третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільнополітичні, психологічні, соціокультурні аспекти»

Дата: 14-07-2023, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки групи ПС-31 соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Валерія Бочкарьова та Ірина Казнодій зайняли третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільнополітичні, психологічні, соціокультурні аспекти».

Мета конкурсу ‒ дослідження соціально-політичних настроїв і орієнтацій різних верств населення, соціально-психологічних факторів стабілізації та інтеграції українського суспільства для окреслення векторів післявоєнного

розвитку України. Конкурс проводився у два етапи: перший – рецензування робіт, другий – захист робіт на підсумковій науково-практичній відеоконференції.

Фінальна частину наукового конкурсу відбулася 4 липня 2023 року на базі Хмельницького національного університету де зазначені студентки продемонстрували високу ерудицію, креативність ідей та зрілу професійну миследіяльність.

Підготувала переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Ольга Шаюк.

Вітаємо дівчат із бронзовим третім місцем й зичимо натхнення та подальшого поступу!