» » Студенти розповідають про навчання у Західноукраїнському національному університеті

Дата: 7-08-2023, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Світлана Пікіна, студентка групи МВСК-21, brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету ділиться враженнями від першого року навчання за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»:

«Мій перший навчальний рік в університеті, як і для всіх першокурсників, був приємною інтригою, адже це нові знайомства, можливості й знання. Я довго вагалась із вибором спеціальності, проте обрала «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ. І не помилилася! Я мала змогу відвідувати зустрічі із послами, консулами, політичними діячами й іншими цікавими людьми, які навчали та надихали нас. Якщо на початку першого курсу я вважала, що буду лише сидіти за підручниками і зубрити матеріал, то згодом зрозуміла, що це зовсім не так.  Крутий поштовх для розвитку своїх творчих здібностей я отримала завдяки проведенню II Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина, де була удостоєна гран-прі за відеороботу «Бути українцем – це відповідально». Я люблю свій університет, бо у ньому найкращі викладачі та студенти!»

#step_by_step_to_the_dream