» » Інструкція з поселення студентів старших курсів, які проживали у гуртожитках ЗУНУ

Дата: 9-08-2023, 12:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти старших курсів, які проживали у студентських гуртожитках Західноукраїнського національного університету! Адміністрація студентського містечка Західноукраїнського національного університету підготувала покрокову інструкцію з поселення.

1. Заяви на продовження проживання у 2023/2024 н.р студенти подають у своєму електронному кабінеті мешканця.
  2. Після публікації списку рекомендованих до поселення, на офіційних інформаційних ресурсах університету (період публікації з 07.08 – 11.08), заява студента набуває статусу «Підписано».
  3. Коли заява набуде статусу «Підписано», то потрібно здійснити оплату в розмірі 6600 грн (за 10 місяців) та прикріпити квитанцію про оплату у своєму кабінеті мешканця.
  4. Поселення студентів старших курсів відбуватиметься у період з 30.08 по 04.09.23р.  Графік роботи пн-пт з 9:00 год до 18:00 год, сб-нд з 9:00 год до 15:00 год.
  5. Під час поселення необхідно мати при собі такий пакет документів:

- паспорт та ідентифікаційний код або ID-картка з додатком;

- квитанція про оплату за проживання (за 10 місяців 6600 грн);

- довідка про проходження флюрографічного огляду;

- 2 фотокартки (розмір 3*4 см);

- документи про наявність пільг;

- для поселення неповнолітніх студентів необхідна копія паспорта без ідентифікаційного коду одного із батьків.

1. При поселенні мешканець укладає договір найму жилого приміщення у студентському гуртожитку університету.
  2. Завідувач гуртожитку проводить інструктажі з техніки безпеки та ознайомлює із правилами внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках (під особистий підпис).
  3. Після всієї процедури завідувач гуртожитку видає ключ та перепустку.

Посилання на сторінку онлайн-оплат: https://www.wunu.edu.ua/payment-online/