Пам’ятаємо!

Дата: 30-08-2023, 13:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернополі урочисто відкрили арт-конструкцію вдячності Героям України, загиблим під час повномасштабної війни, та їхнім рідним. Це символічний об’єкт, проходячи повз який кожен зупинятиметься, згадуючи надвисоку ціну свободи та омріяної перемоги.

На арт-конструкції закарбовані слова вдячності українським воїнам: за незламність, відвагу, нескореність, сміливість, самопожертву, мужність, за волю України, за звільнені території, за кожен прожитий день.

Дійство традиційно розпочалося хвилиною мовчання у пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу Україну.

У заході взяли участь батьки, дружини, діти загиблих Героїв.

З піснею «Перемога за нами», яку написали працівники Західноукраїнського національного університету Алла Бінцаровська та Сергій Родько, виступив фіналіст 12-го сезону «Голосу країни», учасник творчих колективів ЗУНУ, випускник університету Павло Тютюнник.