» » Студентка ЗУНУ взяла участь у святковій програмі центру культури «Святошин»

Студентка ЗУНУ взяла участь у святковій програмі центру культури «Святошин»

Дата: 27-09-2023, 09:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний день миру був дуже активним для студентів та працівників Західноукраїнського національного університету: проходили майстер-класи, підготовка до благодійної ярмарки.

Учасники творчих колективів ЗУНУ брали участь в урочистостях з нагоди цього дня.

Студентка 1 курсу факультету фінансів та обліку, солістка університету, лауреат більше як 100 пісенних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, автор і виконавиця власних пісень Ірина Шегеда взяла участь у святковій програмі центру культури «Святошин» м.Києва.  Вона виконувала свої авторські пісні для військовослужбовців та їх родин.

Ми радіємо, що такі талановиті виконавці українських пісень, студенти нашого університету, учасники творчих колективів ЗУНУ стоять на одній сцені із народними та заслуженими артистами, прославляючи Україну!

Хай їм щастить на творчій стежині!