» » Дискусійна платформа «Виклики ведення бізнесу в умовах сучасних загроз: як забезпечити успіх»

Дата: 28-09-2023, 09:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 вересня 2023 року о 14:25 год у межах Школи лідерів ефективного управління відбудеться дискусійна платформа «Виклики ведення бізнесу в умовах сучасних загроз: як забезпечити успіх».

Спікер - власник групи компаній «Меблевий кРай» Роман Погайдак.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів освітніх програм за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» долучитися до зустрічі.

Місце проведення: м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3, ЗУНУ, корпус № 3, ауд. 3202, тренінговий центр «Публічне управління сталим розвитком».