» » Програми допомоги безробітним під час війни: нові правила для бізнесу та незайнятих

Дата: 3-10-2023, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор», який функціонує на кафедрі фінансових технологій та банківського бізнесу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, провели зустріч із провідним фахівцем із профорієнтації Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Аліною Грицаєнко.

У ході зустрічі з активною молоддю освітньо-професійної програми “Соціальне забезпечення” Аліна Григорівна обговорила особливості функціонування Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості в умовах війни та основні виклики, які вона спричинила; ключові зміни, яких зазнав ринок праці в Україні; основні програми допомоги безробітним, які реалізуються центром зайнятості, а також умови отримання мікрограндів для бізнесу; можливості співпраці з роботодавцями з метою підбору для них кваліфікованих працівників; роботу цифрових сервісів, які застосовуються для пошуку місць роботи, реєстрації безробітних тощо.

Студенти спілкувалися щодо низки актуальних проблемних аспектів допомоги безробітним, їхнього соціального забезпечення передусім в умовах війни. Юнаки та дівчата дискутували з Аліною Григорівною, висловлювали свої думки з приводу нових реалій та викликів у функціонуванні центрів зайнятості, а також висловили вдячність спікерці за надану можливість посилити фахові навички та уміння задля формування у майбутньому професіоналів своєї справи.

Керівництво гуртка “Соціальний супервізор” дякує Аліні Грицаєнко за змістовний диспут та мотивацію для наших студентів.

До нових зустрічей!