» » Засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Дата: 6-10-2023, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта», який функціонує на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія ЗУНУ.

Спікер зустрічі д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Володимир Горин у цікавій, інтерактивній формі, з використанням нестандартних прикладів,  розповів гуртківцям про основи фандрайзингу, його етапи та особливості. Разом зі спікером студенти спробували застосувати інструменти розробки проєктів (дерево проблем і дерево цілей), сформулювати концепцію проєкту, а також засвоїли базові підходи до формування бізнесової ідеї та визначення шляхів її реалізації. Володимир Петрович ознайомив присутніх із можливостями розміщення стартапів на різноманітних інтернет-платформах для пошуку фінансових донорів.

Гуртківці із захопленням слухали виступ спікера й ставили питання щодо розробки власних стартапів. У межах зустрічі керівник гуртка к.е.н., доцент Вікторія Булавинець  ознайомила юнаків та дівчат із планами діяльності гуртка на поточний навчальний рік.