» » Студенти ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва» пізнавали місто

Дата: 9-10-2023, 09:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чортків - маленьке місто із великою культурною спадщиною. Його історичні пам'ятки надають колориту сучасному ареалу та захоплюють усіх його мешканців й туристів.

Студенти  перших курсів ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва» Західноукраїнського національного університету  познайомилися з містом, де навчаються. Екскурсію визначними місцями Чорткова провели викладачі коледжу Ярослав Дзісяк, Михайло Швець та Надія Тильна.

Юнаки та дівчата побували у сквері Скорботи і Надії, домі адвоката Антіна Горбачевського (сучасний суд), Домініканському костелі, старій ратуші, Лемківський світлиці, замку Гольських, церкві Святої Покрови, церкві Вознесіння Господнього, сквері на честь Леха та Марії Качинських,  гуляли площею Героїв Євромайдану.

Згодом усі мандрівники піднялися на одну із найбільших вершин міста. Вони й не здогадувалися, що на них там ще чекала економічна вікторина, яку провели Анна Яшкова та Олена Гриців.

Дуже приємно, що у коледжі навчаються сучасні студенти, які з кожним днем рухаються тільки вперед.