» » Засідання робочої комісії по підготовці проєкту колективного договору

Засідання робочої комісії по підготовці проєкту колективного договору

Дата: 12-10-2023, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті створена робоча комісія по підготовці проєкту колективного договору на період 2024-2029 р.

Нещодавно відбулося перше засідання, у якому взяли участь члени комісії та ректор класичного університету Тернополя Оксана Десятнюк. Вона наголосила, що при підготовці проєкту колективного договору  потрібно врахувати усі зміни у законодавчих актах, підготувати локальний акт, який відповідатиме вимогам законодавства.

Голова профкому працівників ЗУНУ Руслан Бруханський зазначив, що комісія вже працює над проєктом колективного договору.

Про Закон України «Про колективні договори і угоди»  розповіла член профкому, начальник юридичного відділу Людмила Труфанова.  Людмила Михайлівна зосередила увагу на структурі колективного договору.

Голова вченої ради Андрій Крисоватий сказав, що у колективному договорі мають бути враховані всі актуальні питання сьогодення.

Також присутні обговорили змістове наповнення, сучасні тенденції, пріоритети та основні напрями роботи членів комісії.