» » Учні Тернопільської ЗОШ № 13 імені А. Юркевича відвідали ЗУНУ

Учні Тернопільської ЗОШ № 13 імені А. Юркевича відвідали ЗУНУ

Дата: 23-10-2023, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями на запрошення кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина учні 9-В класу Тернопільської ЗОШ № 13 імені А. Юркевича разом із класним керівником Галиною Лісничук відвідали Західноукраїнський національний університет.

Студенти Марта Майба, Анастасія Ониськів, Анастасія Крива, Іванна Свистун, Анна Сочинська, Анна Іванова, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», в межах діяльності навчальної лабораторії кафедри міжнародних відносин та дипломатії «Міжнародна студія сталого розвитку» (координатор Наталія Карпишин) презентували проєкт «Цілі сталого розвитку: час діяти молоді!».

Під час зустрічі учасники обговорювали сучасні глобальні проблеми, які турбують прогресивне людство і створюють загрозу для майбутніх поколінь. Студенти розповіли учням про концепцію сталого розвитку та важливість збереження навколишнього середовища й відновлення природних ресурсів. Учні дізналися про Цілі сталого розвитку та можливості їх досягнення в Україні у період післявоєнного відновлення. Після презентації школярі зі студентами грали цікаву гру, у ході якої висловлювали свої побажання щодо збереження довкілля.

Віталій Михайлиця, директор музею ЗУНУ, провів захоплюючу екскурсію під час якої школярі ознайомилися з історією становлення та розвитку Західноукраїнського національного університету й спробували себе у ролі студентів у просторих аудиторіях.