» » Конференція “Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі”

Дата: 27-10-2023, 09:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулася VIII Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю “Актуальні проблеми економіки,  підприємництва та управління на сучасному етапі”, організована факультетом економіки та управління.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи Микола Петрович Дивак, який наголосив на важливості фундаментальних та прикладних наукових досліджень в сучасному глобальному світі.

Пленарне засідання пройшло у форматі панельних дискусій, наукових доповідей студентів та презентацій.

Гість конференції Ілля Новіков - бізнес-консультант, керівник проектів організаційного розвитку компаній, виступив із цікавою доповіддю й поділився своїм практичним дослідом.

Дякуємо організаторам конференції, запрошеним спікерам, доповідачам за наукову дискусію, а особливо Збройним Силам України за наш захист та можливість працювати, навчатись, здійснювати наукові заходи.