» » Відбулася конференція "Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі"

Дата: 30-10-2023, 09:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 жовтня 2023 року відбулась VII Всеукраїнська науково-практична конференція "Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі". Західноукраїнський національний університет вперше виступив партнером у спільному проєкті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Привітав учасників конференції проректор з наукової роботи д.т.н., професор Микола Дивак, який акцентував увагу присутніх на важливості дослідження проблем сталого розвитку, особливо в умовах воєнного та повоєнного часу, а також кооперації та співпраці між вітчизняними та закордонними університетами, реалізації ними спільних проєктів та досліджень. Конференція проходила на базі факультету економіки та управління. Організатори - кафедра підприємництва і торгівлі.