» » Студентка ЮФ взяла участь у конференції «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених»

Дата: 30-10-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка третього курсу юридичного факультету ЗУНУ Катерина Гулик взяла участь у студентській конференції до 30-річчя Української асоціації міжнародного права та 20-річчя кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених».

Вона доповідала про конвенційні механізми захисту військовополонених та їх використання в Україні. «Україна відчула на собі всю неефективність та недієвість конвенційних норм у захисті жертв війни, а тому доповідь дуже актуальна в реаліях сьогодення», - зазначає Катерина.

Також із лекцією виступили суддя України Микола Гнатовський  та суддя Азербайджану Латіфа Гусейнова.